• info@wings.com.tr
  • 0252-606-08-76

Platformlarımız

balayivillasi.com.tr

Wings Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştiraklerinden "Balayı Villası" markası, balayı tatili anlayışına yenilik getirmek amacıyla kurulmuş seçkin villa ve otel portföyü ile balayivillasi.com.tr adresinden hizmet vermektedir.

eniyivilla.com

eniyivilla.com Türkiyenin çeşitli bölgelerinden yüzlerce villa ve apartın kısa dönem kiralanmasına yönelik hizmetler vermektedir.

villapusulasi.com

Tatilin Yeni Yönü sloganıyla yola çıkan villapusulasi.com yüzlerce kiralık apart villa ve butik oteller portföyüyle hizmet vermektedir.

villakalkan.com.tr

2015 yılından bugüne villakalkan.com.tr web sitesi üzerinden hizmet vermekte olan Villa Kalkan 11 farklı bölgede 600'ün üzerinde özenle seçilmiş tatil evlerini kiralamaktadır.

lycianescapes.com

2018 ylında İngiltere'de kurmuş olduğumuz Lycian Escapes Limited çatısı altında faaliyet gösteren lycianescapes.com kısa dönem villa/apart kiralama hizmetlerini İngiliz misafirlere sunmaktadır.

villadukkani.com

Yüzlerce villa ve konaklama yerleri için online rezervasyon alan villadukkani.com 2020 yılından itibaren faaliyete bulunmaktadır.

kalkanaktivite.com

Wings Turizm olarak 2015 yılında Kalkan’da faaliyetlerimize başladığımız firmamız web siteleri aracılığıyla Havaalanı Transferi, Araç Kiralama ve Günlük Tur hizmetleri vermektedir.

kiralikvillarehberi.com

Kiralık Villa Rehberi Türkiyenin en güzel tatil villaları bu rehberde.Yüzlerce kiralık villa ve konaklama seçenekleriyle kısa dönem konaklama hizmetleri vermektedir.

kalkanexcursion.com

As Wings Tourism Ltd, we started our activities in Kalkan in 2015. Our company provides rental of villas with private pools in Kaş and Kalkan Airport Transfer, Car Rental and Daily Excursions.

kalkantekneturu.com

kalkantekneturu.com web sitemiz üzerinden günü birilik tekne turları,özel yat ve tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Whatsapp ile Soru Sor