HAKKIMIZDA

Turizm, seyahat, gayrimenkul alım satımı ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Wings Seyahat Turizm San.ve Tic. Ltd. Şti.,"Dürüstlük, güven ve kalite" anlayışını mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefleyerek yola çıkmıştır. Kurulduğu günden bugüne deneyimli kadrosu ile Kalkan, Kaş, Fethiye ve civar bölgelerde turizm amaçlı konaklamaya yönelik villaların kiralanması ile ilgili faaliyetlerini "Villa Kalkan" ve "Balayı Villası" tescilli markaları ile tüm Türkiye çapında geniş kitlelere duyuran firmamız 11095 numaralı TURSAB A grubu seyahat acentası belgesine sahip olup Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

İngiltere merkezli kurulan Lycian Escapes Ltd. şirketi ile de yurt dışı villa kiralama sektöründe farklılık yaratmayı hedefleyen Wings Seyahat Turizm San.ve Tic. Ltd. Şti. olarak sizler için en uygun ve ideal tatil çözümleri sunmaktan herzaman mutluluk duyarız.

 

Vizyonumuz

Turizm sektöründe müşteri beklentilerini yakından izleyerek yenilikçi hizmetler sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik seyahat çözümleri konusunda; kaliteli ve konforlu hizmete en kolay şekilde ulaşmalarını sağlayarak fark yaratan, güvenilir şirket algısı oluşturmaktır.