• info@wings.com.tr
  • 0252-606-08-76

Hakkımızda

Wings Seyahat olarak 2015 yılında Kalkan’da faaliyetlerimize başladığımız firmamız web siteleri aracılığıyla Kaş,Kalkan ve Fethiye gibi turistik bölgelerde özel havuzlu villaların kiralanması hizmetini vermektedir. Firmamız 11095 numaralı TURSAB A grubu seyahat acentası belgesine sahip olup Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

Bünyemize kattığımız yeni markalarımız ile "Dürüstlük, güven ve kalite" anlayışımızla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edindik ve bu duruşumuzu dinamizm ile birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirmek için yola çıktık.

Villa/Apart kiralama, işlerimizin tümünde ihtiyaçların doğru analizini yaparak en uygun portföyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten ve birlikte çalışmaktan gurur duyarız.

İster sürekli yaşamak için, ister tatil amaçlı, isterseniz emekliliğinizi geçirebileceğiniz, denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkararak kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceğiniz mekanlar sunabilmek ve yüz yüze tanışabilmek amacıyla sizleri de ofislerimize bekliyoruz.       
Whatsapp ile Soru Sor